BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saeco Philips Syntia kavos aparatai

Syntia Focus

Syntia Focus kavos aparatu galite paruošti 2 kavos puodelius vienu metu. Galima gaminti kavą tiek iš jos pupelių, tiek iš jau sumaltos kavos. LED ekranėlio su lengvai suprantamais simboliais dėka šį kavos aparatą valdyti yra išties paprasta. Galite reguliuoti koks vandens kiekis bus naudojamas ruošiant kavą bei kokio stiprumo turėtų būti paruošta kava. Šis kavos aparatas turi: kapučinatorių, kurio dėka suplakama puikaus skonio puta, kavos su pienu gėrimams, nuimamą lašų padėklą, reguliuojamą kavos malūnėlį, nerūdijančio plieno šildytuvą, termoplastikinį - metalinį korpusą, panardinamą karšto garo antgalį, nuimamą kavos tirščių talpyklą (8 puod.). Gaminys turi šias funkcijas bei sistemas: nukalkinimo funkciją, kuri įspėja kuomet reikia atlikti nukalkinimą, automatines skalavimo bei plovimo funkcijas, automatinį sistemos užpildymą vandeniu bei pašildymą.

Syntia White
Šis, 9 kg, sveriantis kavos aparatas, gali paruošti du puodelius kavos vienu metu (kava gali būti ruošiama tiek iš kavos pupelių, tiek iš jau sumaltos kavos). Kavos aparatas turi 3 spalvų LED ekranėlį, kurio dėka gaminį valdyti nesudėtinga. Galima reguliuoti malamos kavos bei vandens kiekį. Dėl automatinių skalavimo bei plovimo funkcijų kavos aparatą lengva prižiūrėti. Šie kavos aparatai taip pat turi termoplastinį - metalinį korpusą, nerūdijančio plieno šildytuvą, nuimamą lašų padėklą bei kavos tirščių dėžutę.

Syntia ss
9 kg sveriantis 1400 W kavos aparatas vienu metu gali paruošti du kavos puodelius. Šio kavos aparato šonai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, o korpusas - iš termoplastiko. Syntia ss turi: nuimamą lašų padėklą, kavos tirščių talpyklą, kapučinatorių. Funkcijos: nukalkinimo funkcija, automatinės sistemos praplovimo bei valymo funkcijos, užpildymas vandeniu bei pašildymas.

Syntia cappucino stainless steel
Šį kavos aparatą turėtų įsigyti visi cappucino kavos gerbėjai. Cappucino kavos gėrimas šiuo kavos aparatu pagaminamas per ypač trumpą laiką, paspaudus tik vieną mygtuką. Cappucino gamybos procesas atrodo taip: pienas yra paimamas iš talpyklos, suplakamas ir pilamas į puodelį, ant jo pilama kava. Kavą galima ruošti tiek iš kavos pupelių, tiek iš sumaltos kavos bei reguliuoti jos kiekį. Syntia cappucino stainless steel turi nukalkinimo funkciją, automatines skalavimo bei plovimo funkcijas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Philips Saeco kavos aparatai2013-10-24 10:53

Žinoma, už minimumą dirbančiam žmogui šis aparatas gal kiek ir brangokas, tačiau vidutiniškai gyvenanti šeima, manau, gali įpirkti…o su laiku aparatas atsiperka. Svarbiausia, kad jo kokybė labai gera.

MR_RM2015-01-26 10:00

Sutinku su ankstesnio komentaro autoriumi, kad [url=http://www.kavos-aparatai.lt/philips-saeco-kavos-aparatai]PHILIPS SAECO kavos aparatai[/url] yra brangūs. . 400 - 500 EUR už tai, kad kelis kartus per savaitę išsivirtum kavos.. Nežinau, gal geriau tiesiog nueiti į gerą kavinę, kur Tau ta pačią kavą padarys ir nereikės pačiam rūpintis nei kavos aparatu, nei ingridientais (kava, pienu…) nei darbu.. Per kiek laiko atsipirktų toks aparatas?

Rašyti komentarą

Tavo komentaras