BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kodėl verta rinktis „Saeco“ kavos aparatus?

Gaminant kavą su saeco kavos aparatais, stiprumas reguliuojamas automatiškai. Kaina priklauso tik nuo to, kiek automatiškas yra aparatas ir nuo priedų, kurių reikia nedaug.. Parduodami „Odėja”, Royal”, „Syntia” ir kitos šių aparatų serijos, o „Saeco” įsigijus „Philips” pasirodė ir išskirtinis kavos aparatas „Philips Saeco Exprelia”. Kuo išsiskiria šis aparatas? Jis be vargo užprogramuoja ir kavos temperatūrą, ir skonį Yra sistema „Greitas garas”, pieno putų grafinas, pieno funkcija automatinė, įmontuotas karšto vandens išdavimo vamzdelis , keramikinis malūnėlis, kuris veikia tyliai. Ekranėlis spalvotas, dizainas skoningas . Automatiškai prasiplauna, taupo energiją. Ko gi daugiu reikia vartotojui?
Išsiskiria „Saeco” „Royal” linijos aparatai.

Ruošiant kapučino pienas paimamas tiesiai iš pakuotės, nes yra kapučinatorius.. Įmontuota sistema “Ekstra garas”, pieną ir kavą dėl dviejų šildymo sistemų galima ruošti vienu metu. Sistema “Bon-Temp” šildo puodelius. Skaitmeninė švieslentė rodo, kaip galima paruošti tokią kavą, kokios pageidauji.

Vartotojai dažnai renkasi “Talea” linijos kavos aparatus. „Talea Ring Plus” - vienas populiaresnių. Kavos pupelių talpa - 250 gramų, vandens talpa - 1.7 l. Gėrimą galima pasigaminti iš maltos kavos. Prižiūrėti šį aparatą paprasta, nes jis automatiškai pats prasiplauna ir išsivalo..Ant korpuso yra ekranėlis, tad nesunku programuoti. Galima gaminti Espresso, Latte, kapučino. Kavos skonis daug priklauso ir nuo to, kokį vandenį naudojame. Šis aparatas sugeba reguliuoti net vandens kietumą.

Ypatinga”Odea” linija. Jos dizainas patiks daugeliui.
Kavos aparato „Saeco Odea Go” keramikinis kavos malūnėlis - naujiena, apie kurią gal net ne visi yra girdėję. Būtent toks malūnėlis nepanaikina geriausių kavos savybių, todėl kava būna labai skani. Mala tolygiai, dozuoja kavą, ją sumaišo, beveik nepalieka nuosėdų, kas vartotoją dažnai labai vargina.

Yra funkcija “TouchLift”. Galima naudoti skirtingo dydžio ir aukščio puodelius, nes patogu reguliuoti padėklo aukštį. Naudingas garo - vandens antgalis. Jo pagalba karštas vanduo ar pieno putos pagaminamos akimirksniu. Norint, kad pienas gausiai putotų, garas paskirstomas keliomis kryptimis.. Antgalis taip pat paskirsto vandenį ne tik kavai, bet ir kitiems karštiems gėrimams.
Naujoviškomis technologijomis žavi „Saeco Primea” kavos aparatų linija.

“Touch Cappuccino” sistema leidžia pasigaminti kelis kapučino ar Latte kavos puodelius iš karto.
Labai svarbu, kad yra Nano technologija, kuris užtikrina visų aparato dalių, besiliečiančių su pienu, švarą.
Malama tik tiek kavos, kiek reikia vienam puodeliui, yra galimybė reguliuoti kavos stiprumą. Į visus „Saeco” kavos aparatus įmontuota sistema, perspėjanti apie gedimus bei informuojanti, jog tirščių jau susikaupė per daug.
Vartotojai mėgsta šiuos kavos aparatus, nes kavą galima pasigaminti greitai, dažnai neieškant specialių priedų vienai ar kitai funkcijai atlikti.

Saeco kavos aparatų galite įsigyti Kavos draugas internetinėje parduotuvėje http://www.kavosdraugas.lt/katalogas/kavos-aparatai-philips-saeco/ arba apsilankę ekspozicijoje Kaune arba Vilniuje

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

bigbox kavos aparatai2014-01-03 07:40

O aš prie to pačio, sakyčiau, kad verta parekomenduoti ir Jura kavos aparatus, ieškantiems kokybės :)

Kavos aparatai2014-04-15 08:22

o siuo metu dar ir akcijos kavos aparatams

MR_RM2015-01-26 08:58

Kaip tik skaičiau apie [url=http://www.kavos-aparatai.lt/philips-saeco-kavos-aparatai]PHILIPS SAECO kavos aparatą[/url] viename puslapy, tai taip pat neblogai skamba kaip ir šitame straipsnyje.
Bigbox kavos aparatai, kuo Jura ypatingas?

Rašyti komentarą

Tavo komentaras